НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  СВЕТИ  НИКОЛЕ

ул.„Вељко Влаховиќ„ бр.38-а

Центар за социјална работа

2220 Свети Николе

Претседател: Георги Питов 075 807 639

Секретар: Сашо Тодоровски  075 231-119

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.