НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  ПРИЛЕП

ул.„Стеван Апостоловски„ б.б.

Центар за социјална работа

7500 Прилеп

Претседател: Стеван Ангелески 075 445-757

Секретар: Ѓорги Здравески  076 444 237

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.