НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ   КАВАДАРЦИ

ул.„Маршал Тито„ б.б.

Општина Кавадарци

1430 Кавадарци

тел.факс бр. 043 411-773

Претседател: Михајло Михајлов  070 324 322

Секретар: Славка Тотова 075 585 884

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ; Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.