НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  КУМАНОВО, КРАТОВО И КРИВА ПАЛАНКА

ул.„Доне Божинов„ бр.11

1300 Куманово

тел.бр. 031 417-875

Претседател: Небојша Ташиќ  075 272 628

Секретар: Бранимир Јовановски 075 399 303

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.