НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  КИЧЕВО

ул.„ 4-ти Јули“ бр. 186 локал 3

6250 Кичево

Претседател: Бобан Јордановски 075 227 848

Секретар: Јулијана Ристовска 075 312 393

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.