НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  ШТИП

ул.„Сутјеска„ бр.43-б

Центар за социјална работа

2000 Штип

тел.бр. 032 608-215                 

Претседател: Елица Трпковска

Секретар: Тоде Арсов 078 438-018

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.